Potrzebujesz pomocy? 607-250-170 lub noicyk@onet.pl

Gwarancja udanej zabawy!

Rozkręcimy Każdą Imprezę !!! Zaufaj Doświadczeniu !!!
Fotobudka gwarantuje niezapomniane chwile, które możesz uwiecznić. Twoi goście będą mieli dzięki niej wspaniałą okazje do zabawy oraz zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Zafunduj sobie i znajomym niesamowitą rozrywkę !!!
Wybieraj wesołe maski i przebrania z ponad 150 rekwizytów a zabawa gwarantowana !!! Jest to świetna atrakcja na Wesela, komunie, chrzciny, Eventy Firmowe, Urodziny, Studniówki, Bale, Wieczory Panieńskie ale także na spotkania z przyjaciółmi.

U nas nie ma limitu zdjęć !!! Każdy z gości otrzymuje zrobione przez siebie fotki na pamiątkę !!! Dodatkowo wszystkie fotki z całej imprezy są na naszej stronie w specjalnym katalogu z hasłem !!! Ponadto organizatorzy otrzymują pendrive ze wszystkimi zdjęciami z imprezy !!!

W Naszej Fotobudce możesz robić nie tylko zdjęcia w różnych formatach tj pocztówka, listki i inne !!! Możesz również robić różne nadruki bądź grafiki na danych zdjęciach !!! Pełna personalizacja !!! A Nawet nagrywać GIF !!!. Wszystko to od razu możesz przesłać na maila lub na portale społecznościowe.

Tło jakim dysponujemy do GREEN SCREEN czyli tak naprawdę sam decydujesz gdzie chcesz być na zdjęciu !!!

Nielimitowana liczba zdjęć Personalizacja zdjęć. Wydruk w dowolnych formatach. Księga gości/album. Opieka animatora. Ponad 150 Gadzetów do wyboru. Fotobudka z oświetleniem RGB Dotykowy intuicyjny ekran. Obsługa Żyrardów i w promieniu 50km.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress